Konačni program kongresa!

Dragi sudionici,

U prilogu se nalazi konačni program 1. Studentskog kongresa zaštite zdravlja – Sanitas 2018!
Vidimo se u Rijeci 13. i 14. travnja!

Sanitas 2018 – Konačni program

Zatvorene su registracije!

Dragi kolege i drage kolegice,
Registracije za 1. studentski kongres zaštite zdravlja su ZATVORENE!
Vidimo se na Medicinskom fakultetu u Rijeci 13. i 14. travnja!

Podsjećamo vas na rokove prijava!

Dragi kolege i kolegice,

Podsjećamo vas da se registracije za Studentski kongres zaštite zdravlja – Sanitas 2018 uskoro zatvaraju!
Za vas smo pripremili dva dana bogata znanstveno-stručnim aktivnostima te vas ovim putem srdačno pozivamo da nam se pridružite na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci 13. i 14. travnja 2018.!

Rok za registraciju aktivnih sudionika 16.03.2018.
Rok za registraciju pasivnih sudionika 25.03.2018.

Registrirati se možete ovdje, a ostale novosti možete pratiti putem naše Facebook stranice ili nas možete kontaktirati na sanitas@foss.hr

Dobrodošli u Rijeku!

Otvorene su registracije!

Dragi kolege i kolegice,

Obavještavamo vas da su otvorene registracije za Studentski kongres zaštite zdravlja – Sanitas 2018!

Dobrodošli u Rijeku!