PRODULJENJE ROKOVA

Dragi sudionici,

Organizacijski odbor Sanitasa 2021 ove je godine odlučio produžiti krajnje rokove za prijavu aktivnih i pasivnih sudionika, kao i rok za slanje sažetaka.

‼️Novi rokovi su sljedeći‼️:

Rok za prijavu aktivnih sudionika i slanje sažetaka: do 01.05.2021.

Rok za prijavu pasivnih sudionika: do 05.05.2021.

Registracije se primaju na https://forms.gle/5fKLAezPd89PRrU48

Nakon zatvaranja prijava, dobit ćete mail sa svim potrebnim informacijama vezanih uz održavanje Kongresa.Vidimo se na Sanitasu 2021!☘️🧬🦠🧫🧪💊🔬🔬

SANITAS NASTVLJA SURADNJU SA HRVATSKOM KOMOROM ZDRAVSTVENIH RADNIKA

Hrvatska komora zdravstvenih radnika podržat će kongres bodovanjem sudjelovanja na pozvanim predavanjima.

Članovima Hrvatske Komore Zdravstvenih Radnika – Strukovni razred za djelatnost Sanitarnih inženjera pribrojit će se 7 bodova za sudjelovanje na pozvanim predavanjima.

Članovi HKZR mogu se prijaviti na https://forms.gle/2HvTVXTfihcBU4WVA.

Vidimo se na Sanitasu 2021!

OTVORENE PRIJAVE ZA SANITAS 2021

Poštovani sudionici,

otvorene su prijave za sudjelovanje na 4. Studentskom kongresu zaštite zdravlja – Sanitas 2021 koji će se održati 21. i 22. svibnja 2021. Prijaviti se možete pasivno ili aktivno s usmenom prezentacijom ili posterom. Rok za prijavu pasivnog sudjelovanja je utorak 4. svibnja 2021. dok je rok za prijavu aktivnog sudjelovanja nedjelja 25. travnja 2021. kada je ujedno i krajnji rok za slanje sažetaka. Obrascu za prijavu možete pristupiti na web stranici, Facebook stranici kongresa i na Instagram profilu kongresa.

Vidimo se na Sanitasu 2021!

Knjiga sažetaka – Sanitas 2020

Preuzmite knjigu sažetaka – Sanitas 2020

Program Sanitasa 2020

Preuzmite cjelokupni program 3. Studentskog kongresa zaštite zdravlja – Sanitas 2020

OnLine Sanitas 2020

Dragi sudionici,

S ponosom Vas obavještavamo da će se Sanitas 2020 održati OnLine 19. – 21.06.2020. preko platforme Zoom. Prijavljeni sudionici će dobiti e-mail sa detaljnim informacijama. Vidimo se na Zoom-u!

Sanitas 2019 – knjiga sažetaka

Dragi kolege i kolegice,

Knjigu sažetaka s 2. Studentskog kongresa zaštite zdravlja možete preuzeti ovdje. Još jednom pohvale i zahvale svim sudionicima i članovima Znanstvenog odbora!

Vidimo se na 3. rođendanu kongresa,

Vaš Sanitas tim

Knjiga sažetaka – Sanitas 2018!

Dragi sudionici,
ali i oni koji su propustili 1. Studentski kongres zaštite zdravlja – Sanitas 2018,

Knjiga sažetaka Sanitas 2018 je konačno i u digitalnom izdanju, a možete ju preuzeti ovdje.

Prolistajte, prisjetite se kako je to bilo 2018., a ponovno se vidimo u travnju 2019.!

Pozdrav svima,
Vaš Sanitas team