Sanitas 2019 – knjiga sažetaka

Dragi kolege i kolegice,

Knjigu sažetaka s 2. Studentskog kongresa zaštite zdravlja možete preuzeti ovdje. Još jednom pohvale i zahvale svim sudionicima i članovima Znanstvenog odbora!

Vidimo se na 3. rođendanu kongresa,

Vaš Sanitas tim

Konačni program – Sanitas 2019

Dragi sudionici,

Objavili smo konačni program ovogodišnjeg kongresa! Preuzeti ga možete ovdje i vidimo se uskoro!

Pozdravi iz Rijeke, Vaš Sanitas tim!

Otvorene registracije za Sanitas 2019!

Drage kolegice i dragi kolege,

Otvorene su registracije za 2. Studentski kongres zaštite zdravlja – Sanitas 2019!

Registrirati se možete ovdje, a za sve dodatne informacije ili sugestije
dostupni smo i putem e-maila: sanitas@foss.hr.

Dobrodošli u Rijeku!

Knjiga sažetaka – Sanitas 2018!

Dragi sudionici,
ali i oni koji su propustili 1. Studentski kongres zaštite zdravlja – Sanitas 2018,

Knjiga sažetaka Sanitas 2018 je konačno i u digitalnom izdanju, a možete ju preuzeti ovdje.

Prolistajte, prisjetite se kako je to bilo 2018., a ponovno se vidimo u travnju 2019.!

Pozdrav svima,
Vaš Sanitas team

Konačni program kongresa!

Dragi sudionici,

U prilogu se nalazi konačni program 1. Studentskog kongresa zaštite zdravlja – Sanitas 2018!
Vidimo se u Rijeci 13. i 14. travnja!

Sanitas 2018 – Konačni program

Zatvorene su registracije!

Dragi kolege i drage kolegice,
Registracije za 1. studentski kongres zaštite zdravlja su ZATVORENE!
Vidimo se na Medicinskom fakultetu u Rijeci 13. i 14. travnja!

Podsjećamo vas na rokove prijava!

Dragi kolege i kolegice,

Podsjećamo vas da se registracije za Studentski kongres zaštite zdravlja – Sanitas 2018 uskoro zatvaraju!
Za vas smo pripremili dva dana bogata znanstveno-stručnim aktivnostima te vas ovim putem srdačno pozivamo da nam se pridružite na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Rijeci 13. i 14. travnja 2018.!

Rok za registraciju aktivnih sudionika 16.03.2018.
Rok za registraciju pasivnih sudionika 25.03.2018.

Registrirati se možete ovdje, a ostale novosti možete pratiti putem naše Facebook stranice ili nas možete kontaktirati na sanitas@foss.hr

Otvorene su registracije!

Dragi kolege i kolegice,

Obavještavamo vas da su otvorene registracije za Studentski kongres zaštite zdravlja – Sanitas 2018!